#WSPIERAMKLUBISZPITAL – Akcja KS Wisan Skopanie

16-07-2020

Do akcji #wspieramklubiszpital  KS Wisan Skopanie dołączył w maju 2020 roku. Podczas trwania akcji kibice i sympatycy mogli kupować  koszulki swojego ulubionego klubu. Z każdej zakupionej koszulki 20% wartości zostało przekazane na rzecz klubu, z kolei za każde wydane 100 zł sklep ZINA przekazał pięć maseczek ochronnych do szpitala.

Dzięki sprzedaży koszulek Wisan otrzymał wsparcie finansowe, jednocześnie wspierając Szpital
w Nowej Dębie.

W ramach akcji zawodnicy i kibice klubu mogli zakupić spersonalizowane koszulki w dwóch wersjach:  niebieskiej oraz zielonej. Ozdobione herbami i hasłem akcji stanowiły nie tylko promocję Klubu, lecz przede wszystkim element wsparcia. Sprzedaż odbywała się za pośrednictwem oficjalnego sklepu Ziny.

Prowadzona inicjatywa zakończyła się wraz z końcem czerwca. Niesamowite zaangażowanie kibiców Klubu Sportowego Wisan pokazało, że piłka łączy nie tylko w grze, ale również poza boiskiem.
W ramach akcji kupiono 83 koszulki z herbem klubu na łączną kwotę 5727,00 zł.

To wielki sukces na arenie ogólnopolskiej, ponieważ pod względem sprzedanych koszulek, Klub zajął 2 miejsce w kraju. Dzięki dobroczynności kibiców, piłkarzy, sympatyków 1145,40 zł trafiło na konto Wisanu, a do Szpitala w Nowej Dębie  286 maseczek ochronnych.

Gratulujemy KS Wisan Skopanie wielkiego sukcesu przeprowadzonej akcji. Szczególne podziękowania należą się  dla koordynatora akcji Pana Tomasza Kryszpina. Jednak to dzięki Państwu, podjęte działania przewyższyły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Dziękujemy za wsparcie i włączenie się do tak szczytnego celu.  Po raz kolejny kibice udowodnili, że mają wielkie serca, a trudne chwile motywują ich do działania.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur