Wspólne świętowanie Dnia Niepodległości

07-11-2019

W najbliższą niedzielę tj. 10 listopada o godz. 16.00  Koło Gospodyń Wiejskich w Durdach  zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Niepodległości. Uroczystość odbędzie się w Centrum Rekreacji w Durdach.

W programie m.in.

• Występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Durdach.
  • Program patriotyczny  Kapeli „Młodzi Jaślaniacy”.
  • Poczęstunek oraz wspólna zabawa.

Wydarzenie jest dofinansowane z budżetu Województwa Podkarpackiego , Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie w ramach zadania publicznego: Zwiększenie i rozwój oferty świadczeń dla seniorów w tym działania: Wspieranie działań wzmacniających więzi międzypokoleniowe pt. „Wspólnie dajmy radość na –jesień życia”.

Projekt jest realizowany w trzech powiatach: tarnobrzeskim, mieleckim i kolbuszowskim.

Uroczyste zakończenie projektu w powiecie mieleckim odbędzie się w Jaślanach w dniu 11 listopada 2019.

Jest to najlepszy dzień na wzmocnienie więzi międzypokoleniowych i wychowania młodego pokolenia w duchu poszanowania wartości patriotycznych.

Osoba publikująca: Patrycja Dyląg
Osoba aktualizująca: Agnieszka Gajda