Wycieczka rowerowa

26-09-2016

Towarzyszące niedzielnej  wycieczce rowerowej hasło  „Kto ma rower i trochę chęci niech dla zdrowia z nami kręci” zgromadziło na starcie ponad 80 osobową grupę rowerzystów w różnym wieku. Słoneczne, jesienne popołudnie było świetną okazją na aktywne spędzenie niedzieli w miłym towarzystwie. Licząca 19,5 km trasa prowadząca z Woli Baranowskiej przez Skopanie, Dymitrów Duży, Dymitrów  Mały, Baranów Sandomierski, Suchorzów, Skopanie zakończona poczęstunkiem w Domu Ludowym w Woli Baranowskiej, z ciekawymi  przystankami przy kopcu w Dymitrowie Dużym, Wieży widokowej w Baranowie Sandomierskim oraz przy zbiorniku wodnym w Suchorzowie. Wycieczkę rowerową zorganizowało  Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej „Gaj” w Woli Baranowskiej oraz Sołtys  przy współorganizacji OSP w Baranowie Sandomierskim.  Była to już kolejna wycieczka, którą zainicjowało Stowarzyszenie i od 3 lat organizowane są takie wyprawy dwa razy do roku latem i jesienią . Z roku na rok wycieczki  cieszą się coraz większą popularnością. Dziękujemy  wszystkim za miłą atmosferę i zapraszamy na koleją wyprawę latem 2017 roku.

Tekst: Wioletta Durda-Chwałek

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda