Wykończenie budynku OSP w Dymitrowie Dużym i modernizacja remizy w Knapach

01-12-2015

20 449,72 zł tyle wyniosła wartość robót wykończeniowych budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Dymitrowie Dużym, których odbioru dokonano 23.11.2015r. W budynku OSP wykonano gruntowanie podłoży na ścianach i posadzkach, pomalowano ściany i sufity farbami emulsyjnymi oraz lamperie farbami olejnymi. Ponadto ekipa wykończeniowa wykonała posadzki z płytek gress w pomieszczeniach garażowych, izolacje cieplną stropu nad kuchnią z wełny mineralnej, a także licowanie ścian kanału remontowego płytkami ceramicznymi. Wykonawcą prac wykończeniowych była ekipa budowlana pod kierownictwem pana Waldemara Chwieja.

Kolejnym przedsięwzięciem była „Modernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Knapach”. Roboty budowlane obejmowały docieplenie stropu, wymianę pokrycia dachu, malowanie ścian i sufitów w pomieszczeniach budynku remizy oraz została wykonana nowa wiata gospodarcza. Prace budowlane wykonała firma Usługi Remontowo- Budowlane Jerzy Kwiecień, a ich wartość wyniosła 22 200 zł. Odbioru robót dokonano 27.11.2015r.

Na chwilę obecną budynki OSP w Dymitrowie Dużym i w Knapach są w pełni przygotowane, aby służyć miejscowym strażakom, którzy dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Dodatkowo, dzięki funkcjonalności i estetyce, obiekty te stanowią chlubę Dymitrowa Dużego i Knapów i jednocześnie Gminy Baranów Sandomierski.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz