Wyrzucone szczeniaki czekają na nowy dom …..

16-02-2016

W dniu 15 luty 2016 roku, w lesie w Dymitrowie Dużym zostały znalezione  porzucone przez człowieka na pastwę losu  czterotygodniowe szczeniaki. Wygłodniałe i przestraszone pieski były porzucone w głębi lasu, tak aby ich nikt nie uratował. Potępiamy takie haniebne czyny, za wyrzucenie zwierząt i pozostawienie na pewną śmierć grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Przypadkowy mieszkaniec gminy spacerujący po lesie usłyszał piski  małych szczeniąt i dzięki temu  uratował je przed pewną  śmiercią. Szczeniąt jest 5 (4 suczki, 1 pies), są już zaszczepione i gotowe do adopcji. Pieski nie będą duże.

Potrzebny jest dom, a właściwie pięć domów.

Zainteresowanych ewentualną adopcja prosimy o kontakt  - tel. 663 582 301 lub (15) 811-85-81 wew.132

Nie kupuj psa, adoptuj.

„Uratowanie jednego psa nie zmieni świata, ale na pewno zmieni cały jego świat”

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska