Wyścigi Kolarskie "Solidarności"

22-06-2016

Miłośników kolarstwa zapraszamy na Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności i Olimpijczyków". 2 lipca w Tarnobrzegu nastąpi start do 5. etapu wyścigu, którego trasa o długości 195 km wiedzie z Tarnobrzega do Krosna. Honorowy start odbędzie się o godzinie 9.50. Kolarze wyruszą z Pl. B. Głowackiego i wykonają pętlę wokół centrum Tarnobrzega. Z tego samego miejsca zawodnicy ruszą też do ostrej rywalizacji. Start ostry, rozpoczynający etap, zaplanowany został na godzinę 10. Po wjeździe do Baranowa Sandomierskiego kolarze objadą Zespół Zamkowo-Parkowy. Około 10.30 na rynku w Baranowie Sandomierskim odbędzie się premia specjalna. Z Tarnobrzega kolarze pojadą w stronę Mielca.

Tuż po wyruszeniu na trasę wielobarwnego peletonu, do startu przygotują się najmłodsi kolarze. Z głównego placu w Tarnobrzegu w wystartuje Mini Wyścig "Solidarności", w którym udział mogą brać wszystkie dzieci będące w wieku przedszkolnym oraz uczęszczające do szkół podstawowch.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Tarnobrzeżan do oglądania kolarzy, a najmłodszych do rywalizacji.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Anna Smykla