XIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

06-06-2019

3 czerwca w MGOK-u odbył się XIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Jak co roku impreza zgromadziła wielu znakomitych wykonawców z terenu Gminy Baranów Sandomierski, Tarnobrzega i Sandomierza. W 3 kategoriach wiekowych młodzi artyści zaprezentowali swoje zdolności językowe i muzyczne. Jury konkursowe w składzie Agata Nino- Chwałek, Ian Boon oraz Adrian Gwoździowski mieli nie lada wyzwanie, by dokonać słusznego wyboru i wyłonić zwycięzców.

Wsparcia finansowego na organizację konkursu udzielił Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski oraz Vice Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego. Podziękowania kierujemy również do Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku i szkoły językowej Talk Easy. Konkurs poprowadziła Sandra Mrówczyńska.

Mamy nadzieje, że wszyscy zabiorą dobre wspomnienia z udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Red: Aneta Wilk

Osoba aktualizująca: Michał Dolecki