XXXVIII Bieg Nadwiślański im. A. Freyera

26-09-2016

9 października 2016 roku o godz. 11-tej sprzed Zespołu Zamkowo-Parkowego w Baranowie Sandomierskim wystartuje kolejny XXXVIII Bieg Nadwiślański im. A. Freyera organizowany przez  Urząd Miasta Tarnobrzega, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu, Klub Biegacza "WITAR" w Tarnobrzegu, Ognisko TKKF Siarka oraz Stowarzyszenie Sprawnych Inaczej i Przyjaciół "Integracja". Trasa  prowadzić będzie przez rynek w Baranowie Sandomierskim, Wisłostradę, ul. Mickiewicza, pl. Głowackiego, ul. Sandomierską w Tarnobrzegu. Meta 15-kilometrowego biegu jak co roku zaplanowana jest w Zamku Dzikowskim w Tarnobrzegu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stonę internetową: http://maratontarnobrzeg.pl/xxxviii-bieg-nadwislanski-im-alfreda-freyera/gdzie można uzyskać więcej informacji na temat samego biegu, a także załosić swój udział.

Zapraszamy do uczestnictwa i kibicowania!

Osoba publikująca: Agnieszka Gajda
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz