Zagrali młodzi pianiści

27-05-2019

Kilkanaście osób wystąpiło w piątek 24 maja przed szerszą publicznością i zaprezentowało swoje postępy w nauce gry na fortepianie. Na co dzień młodzi artyści ćwiczą pod okiem instruktorki MGOK-u Katarzyny Dereń.

- Niektóre dzieci w ciągu tych kilku miesięcy nauki bardzo się rozwinęły, cierpliwie ćwiczą i są tego efekty – tłumaczy instruktorka. - A dla tych mniej zmobilizowanych koncert będzie okazją do zweryfikowania swoich umiejętności i systematycznej pracy w przyszłym sezonie. Gratuluję wszystkim artystom i zapraszam we wrześniu.

W tym roku zakończenie sezonu artystycznego w sekcji fortepianu odbyło się wyjątkowo uroczyście. Koncert odbył się bowiem w salach baranowskiego zamku. Przybyłych gości przywitał dyrektor muzeum Paweł Przykaza. Młodzi artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy.

rd

Osoba aktualizująca: