Zakończenie roku szkolnego w gminie Baranów Sandomierski

23-06-2016

W roku szkolnym 2015/2016 naukę w szkołach na terenie gminy Baranów Sandomierski kończy 1254 uczniów, w tym:

- 652 uczniów szkół podstawowych,

- 352 uczniów szkół gimnazjalnych,

- 250 przedszkolaków

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu.

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy Nauczycielom, Wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Wam Drodzy Uczniowie życzymy wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.
Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Anna Smykla