Zaproszenie do udziału w wycieczce rowerowej

05-08-2019

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Baranowie Sandomierskim zaprasza wszystkich dziadków i babcie wraz z wnukami oraz ich rodzinami do udziału w projekcie: „ BABCIU, DZIADZIU KOCHAJ ODPOWIEDZIALNIE SWOJE WNUKI - RAZEM PO ZDROWIE” .

W dniu 11 sierpnia - w ramach realizowanego projektu, odbędzie się wycieczka rowerowa szlakiem przydrożnych kapliczek. Wyjazd uczestników o godz. 15.00 z parkingu przy kościele w Baranowie Sandomierskim. Należy zabrać ze sobą picie i kanapki. Trasa liczy około 10 km. W imieniu Zarządu UTW, wszystkich zainteresowanych, serdecznie zapraszamy do wspólnego rodzinnego spędzenia miłego popołudnia.

Aby uczestniczyć w projekcie należy zgłosić się do biblioteki MGOKu w Baranowie Sandomierskim w godzinach pracy i wypełnić deklarację uczestnictwa w projekcie.

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2019-08-05