Zapytanie o cenę

14-02-2017

Szanowni Państwo,

Urząd Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim jest zainteresowany zleceniem wykonania projektu mapy turystycznej Gminy Baranów Sandomierski, zgodnie z poniższymi wstępnie określonymi parametrami:

1. Format: 68 x 48 cm (lub przybliżony), składany na 12 części (11,3x24cm)

2. Skala samej mapy: 1 : 50 000

3. Projekt kolorowy dwustronny,

5. Wymagania, co do szaty graficznej:

a) strona z mapą:

- obrysowany kształt gminy (mapa ma mieć charakter wizualny bardziej mapy rysunkowej niż kartograficznej)

mapa przeznaczona do użytkowania przez turystów, zawierająca przede wszystkim wiadomości o przedmiotach godnych zwiedzenia, zabytkach przyrody i architektury, drogach turystycznych (szlakach wycieczkowych, ścieżkach rowerowych) i ogólnie dostępnych środkach komunikacji (przystankach autobusowych i stacjach kolejowych), urządzeniach turystycznych,

- powinna zawierać wyrys: dróg szybkiego ruchu, sieć dróg krajowych, wojewódzkich, dróg powiatowych, dróg gminnych oraz tras rowerowych przebiegających po drogach leśnych i polnych,

- tereny zielone, akweny wodne, miejscowości, atrakcje turystyczne oznaczone ikonami
typu: zamki, pałace, hotele, agroturystyka, pola namiotowe, pomniki przyrody, gastronomie itp.

- na stronie z mapą – w pustych miejscach w koło mapy – zamieszczone będą dodatkowe informacje w postaci: podstawowych statystycznych informacji o gminie, produktach kulinarnych regionu oraz zdjęcia z opisami i legenda mapy.

b) druga strona - krótkie opisy wraz ze zdjęciami najciekawszych zabytków i miejsc na terenie gminy oraz projekt okładki – układ według pomysłu projektanta do akceptacji zamawiającego. Zdjęcia wraz z opisami dostarczy zamawiający.

Uwaga:

Powyższy opis ma charakter wstępny i poglądowy mający ułatwić Państwu  oszacowanie wartości zlecenia.

Niniejsze rozeznanie cenowe nie jest procedurą przetargową – w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych, a jedynie rozpoznaniem cenowym służącym orientacyjnemu oszacowaniu kosztów zlecenia.

W przypadku Państwa zainteresowania, prosimy o udzielenie odpowiedzi na powyższe rozeznanie cenowe, w postaci: maila na adres:

Prosimy o podanie:

1) ceny za wykonanie projektu,

2) przybliżony czas wykonania projektu.

Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi w terminie do dnia 22 lutego 2017 roku.

Osoba publikująca: Lidia Ciesielska
Osoba aktualizująca: Lidia Ciesielska