Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt

07-12-2018

Porzucone psy przebywające tymczasowo w przytulisku dla bezdomnych zwierząt na terenie Gminy Baranów Sandomierski spotkała bardzo miła niespodzianka. Uczniowie i ich Rodzice oraz Nauczyciele z Zespołu Szkół w Skopaniu oraz Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim zorganizowali zbiórkę niezbędnych darów dla potrzebujących czworonogów z terenu naszej Gminy. Zwierzaki otrzymały karmę (łącznie zebrano ok. 260 kg karmy suchej i mokrej), koce, poduszki, zabawki oraz smycze. Akcja pomocy niechcianym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci. Mogą mieć satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, że choć chwilowa poprawa warunków ma znaczenie.

Dlatego dziękujemy za empatię, wielkie serce, dary dla psów z Przytuliska oraz za zauważenie potrzeb bezdomnych zwierzaków i ofiarowanie im pomocy.

Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2018-12-07