Zwrot podatku akcyzowego

28-06-2016

ZWROT  PODATKU AKCYZOWEGO

Rolnik, który chce otrzymać zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej p o w i n i e n  w terminie od 1 sierpnia 2016r.  do 31 sierpnia 2016r.  złożyć stosowny wniosek.

(Uwaga!!!!!  we wniosku należy podać numer PESEL, dane z dowodu osobistego, dokładny adres zamieszkania,  jak również numer rachunku bankowego, imię, nazwisko i adres posiadacza rachunku, pisemną zgodę współposiadaczy gruntu na wypłatę zwrotu podatku celem uniknięcia dodatkowych wezwań o uzupełnienie brakujących danych)

Wniosek wraz z załącznikiem można pobrać w Urzędzie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski na stanowisku Podatków i Opłat Lokalnych w pokoju nr 14,

do wniosku należy dołączyć faktury VAT stanowiące dowód zakupu oleju napędowego wystawione w okresie  od  1 lutego 2016 r.  do 31 lipca  2016 r.

·wnioski należy składać na stanowisku Podatków i Opłat Lokalnych w pokoju  nr 14.

Należność wypłacana będzie przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku, a w szczególnych przypadkach gotówką w Banku Spółdzielczym w Baranowie Sandomierskim w terminie: do 31 października 2016 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski w pokoju nr 14, telefon (0-15) 811 85 81  wew. 111.

Osoba publikująca: Anna Smykla
Osoba aktualizująca: Anna Smykla