Życzenia na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

03-09-2018

3 września 2018 roku w szkołach funkcjonujących na terenie Gminy Baranów Sandomierski naukę rozpocznie 874 uczniów w tym:

- w szkołach podstawowych – 773 uczniów

- w klasach gimnazjalnych – 101 uczniów

- edukację przedszkolną rozpocznie 282 dzieci.

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2018/2019 życzymy wszystkim Nauczycielom i Rodzicom wytrwałości i zapału w podejmowaniu nowych wychowawczych i edukacyjnych wyzwań. Niech liczne sukcesy dzieci będą dla Was źródłem radości i prawdziwej satysfakcji. Uczennicom i uczniom życzymy, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Przedszkolakom życzymy, wspaniałych i radosnych chwil, wielu nowych przyjaźni, miłej atmosfery, aby przedszkole było dla Was przyjaznym, bezpiecznym miejscem radosnej zabawy i nauki.

Marek Mazur- Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Wacław Smykla- Przewodniczący Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim