Funduszowy Pakiet Antywirusowy - przewodnik

24-04-2020

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, informuje o szczególnych rozwiązaniach dla podmiotów korzystających ze wsparcia finansowego z programów operacyjnych , które Rząd podjął w związku z pandemią koronowirusa na terenie kraju.

Zawarte w specustawie przepisy umożliwią instytucjom uczestniczącym w realizacji programów operacyjnych oraz beneficjentom tych programów na działanie w zmienionych okolicznościach wywołanych COVID-19.

Przekazujemy,  opracowanie, które ma przybliżyć zagadnienia tzw. Specustawy funduszowej, mającej ułatwić beneficjentom Funduszy Europejskich prowadzenie i rozliczanie w nowej rzeczywistości związanej z zawirowaniami wywołanymi pandemią koronawirusa przedsięwzięć dofinansowanych przez UE.

Przewodnik po specustawie znajdą Państwo pod linkiem  https://www.facebook.com/gpirzeszow/posts/2872551719498697

Osoba publikująca: Ewelina Biała
Osoba aktualizująca: Ewelina Biała