Przetarg na sprzedaż gruntów stanowiących mienie Gminy

30-03-2016

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski zawiadamia, że w dniu 25 marca 2016 r. na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, w prasie lokalnej oraz na stronie internetowej urzędu http://www.baranowsandomierski.pl/bip-nowy/przetargi-ogloszenia/ wywieszone zostały ogłoszenia o I ustnym, nieograniczonym przetargu na sprzedaż gruntów stanowiących własność mienia komunalnego Miasta i Gminy Baranów Sandomierski położonych w:

- Baranowie Sandomierskim

- Siedleszczanach

- Knapach

- Dąbrowicy

- Ślęzakach.

Przetargi odbędą się 26 kwietnia 2016r w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim, przy ul. Gen. L. Okulickiego 1 /sala narad/.

1. Ogłoszenie o I ustnym, nieograniczonym przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowych, niezabudowanych położonych w miejscowości Baranów Sandomierski.

2. Ogłoszenie o I ustnym, nieograniczonym przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowych, niezabudowanych położonych w miejscowości Siedleszczany.

3. Ogłoszenie o I ustnym, nieograniczonym przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowych, niezabudowanych położonych w miejscowości Knapy.

4. Ogłoszenie o I ustnym, nieograniczonym przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowych, niezabudowanych położonych w miejscowości Dąbrowica.

5. Ogłoszenie o I ustnym, nieograniczonym przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowych, niezabudowanych położonych w miejscowości Ślęzaki.

Osoba publikująca: Marek Barszcz
Osoba aktualizująca: Marek Barszcz